Implanty zębów

Demed-Łomża-implanty-implantacjaBywa, że wizyty u stomatologa to boląca konieczność. Wiele osób odwleka wizytę do czasu aż pojawią się jakieś nieprzyjemne symptomy stanu zapalnego ponieważ ma traumę z lat młodości. Wspomnienia mają silną moc i na nowo podgrzewają emocje towarzyszące tego ów felernego dnia. Niestety nieodłączną konsekwencją takiego postępowania bywa utrata zęba bądź nierzadko też kilku zębów. Braki te niosą ze sobą wiele następstw źle wpływających na pozostałe zęby i nie tylko:

  • W miejscu braku zębowego kość zanika
  • Zęby wędrują w kierunku pustego miejsca po zębie
  • Zęby przeciwstawne do braku zębowego wydłużają się
  • Zmieniają się rysy twarzy
  • Utrudniają przeżuwanie bądź odgryzanie kęsów pokarmu co może prowadzić do problemów trawiennych
  • Pojawiają się problemy z mówieniem

Czas odgrywa tu wielką rolę !

Im dłużej zwlekamy z uzupełnieniem braków zębowych tym większe prawdopodobieństwo, że w przyszłości skończy się to źle. Z wiekiem kość zanika co już osłabia zęby, a każda luka w uzębieniu przyspiesza ten proces.

Brak zęba i co dalej?

Usuwając ząb musimy odczekać aż miejsce to zagoi się, a kość przebuduje. W zależności od rodzaju uzupełnienia protetycznego( mosty, korony, protezy) zarówno czas jak i cały przebieg leczenia bardzo się różnią. Dlatego też warto pomyśleć o uzupełnieniu brakującego zęba odpowiednio szybko. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest umówienie wizyty u specjalisty, który oceni czy warunki są na tyle sprzyjające by rozpocząć przebudowę estetyczną.

Stomatologia oferuje kilka rodzajów uzupełnień, jednak doskonałą alternatywą są IMPLANTY

Implant zęba to tytanowa śruba odpowiadająca swoją funkcją korzeniowi zęba, na której osadzona jest korona – biała (cyrkonowa lub porcelanowa)

Uzupełnienie jednego zęba

W miejsce po usuniętym zębie wszczepiono jeden implant.
Korona zęba montowana jest na implancie wyłączając sąsiednie zęby.

Uzupełnienie większej liczby zębów

Na dwóch implantach montowany jest mostek składający się z 3 koron. Metoda ta pozwala uzupełniać duże braki zębowe.

Proteza całkowita na implantach

Doskonała metoda dla osób o całkowitym braku uzębienia, które mają trudności w użytkowaniu protez. Proteza montowana na minimalnej liczbie implantów trzyma ją idealnie. Pacjent już nie musi obawiać się, że podczas mówienia proteza będzie się wysuwała z buzi.

Jest to jedna z najpopularniejszych metod odbudowy braków zębowych. Jednocześnie jest bezpieczna i małoinwazyjna. W znieczuleniu miejscowym lekarz implantolog wszczepia implant w miejsce o najbardziej sprzyjających ku temu warunkach. Następnie po okresie gojenia montowana jest śruba gojąca. Uwieńczeniem i jednocześnie zakończeniem leczenia jest zamontowanie korony wykonanej przez naszego technika w kolorze dobranym do pozostałych zębów.

W Centrum Stomatologicznym Demed w Łomży implantologia nie jest tajemnicą. Wyróżnia nas duże doświadczenie i indywidualne podejście. Pomogliśmy już wielu zadowolonym pacjentom, którzy polecają nas swoim znajomym i rodzinie. Oferujemy implanty dwuczęściowe Bego, Alpha Bio i Straumann.

W Centrum Stomatologicznym Demed w Łomży przyjmuje Radosław Zaniewicz

Promocja implant z koroną 3140 zł

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem 22 494 31 33 lub emailem implanty@centrumdemed.pl Koniec wakacji i urlopów. Koniec siedzenia w domu. Pora na poprawę uśmiechu. Zrobisz to w super cenie! Z nami Twój uśmiech zabłyśnie na nowo tego lata....

Brak dodatkowych opłat

Szanowni Pacjenci, ponieważ w ostatnim czasie otrzymujemy od Was dużo pytań w związku z trwającą pandemią o to czy nasz cennik uległ zmianie informujemy, że NIE POBIERALIŚMY I NIE POBIERAMY ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT do umówionych wizyt. Obowiązujący cennik jest...

Call Now ButtonZadzwoń Demed Łomża