668 000 896 - implanty, ortodoncja; 86 211 10 80 lomza@centrumdemed.pl
lek. dent. specjalista chirurgii stomatologicznej Radosław Zaniewicz

Centrum Stomatologiczne Demed Zaniewicz RadosławAbsolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie specjalista chirurgii stomatologicznej. Duża wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że wszystkie zabiegi wykonywane przez lekarza są na wysokim poziomie i cieszą się dużym zainteresowaniem Pacjentów. Czytaj dalej …

lekarz stomatolog spec. zdrowia publicznego Katarzyna Czechowska

Demed-zespół-lekarze-dr-stomatolog-Katarzyna-Justyna-Czechowskalekarz z dużym doświadczeniem, specjalizujący się w dziedzinie chirurgii – wykonujący ekstrakcje zębów stałych i mlecznych, dłutowanie korzeni, hemisekcje oraz wstawianie wybitych zębów ponownie do zębodołów. Czytaj dalej …

lekarz stomatolog Arkadiusz Górski

demed-łomża-zespół-lekarze-Arkadiusz GórskiAbsolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Aktualnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się przede wszystkim zabiegami z zakresu chirurgii, czyli ekstrakcjami zębów, torbieli i zmian w jamie ustnej. Dodatkowo doktor zajmuje się leczeniem zachowawczym i protetyką (protezy, korony, wkłady koronowo-korzeniowe). Doświadczenie i profesjonalizm oraz dokładność sprawiają, iż cieszy się wśród Pacjentów dobrą opinią. Przyjmuje również Pacjentów w ramach umowy z NFZ.

lekarz stomatolog, ortodoncja Magdalena Solecka

demed-Łomża-zespół-lekarze-Magdalena SoleckaUkończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. W Centrum Stomatologicznym Demed zajmuje się ortodoncją, stomatologią zachowawczą, protetyką stomatologiczną. Doświadczenie w dziedzinie ortodoncji Pani doktor zdobywała na licznych kursach, szkoleniach, sympozjach i konferencjach. W leczeniu ortodontycznym wykorzystuje:

  1. aparat ruchomy – stosowany przy leczeniu dzieci;
  2. aparat metalowy stały – stosowany w leczeniu wad zgryzu dzieci i dorosłych;
  3. aparat estetyczny stały – niewidoczny, bezbarwne zamki powodują, iż aparat staje się niemal niewidoczny;
  4. aparat typu Twin-Block, Pendulum, Rotator Expander – specjalistyczne aparaty ortodontyczne stosowane w określonych przypadkach. O zastosowaniu powyższych typów aparatów ortodontycznych decyduje lekarz.
  5. aparat lingwalny typu 2D.
lekarz stomatolog Magdalena Barbara Narewska ( Żach )

demed-lomza-stomatolog-zespół-lekarze-Magdalena-Żach

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Zajmuje się głównie endodoncją, czyli leczeniem kanałowym. Dodatkowo przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgi stomatologicznej oraz protetyki stomatologicznej. Pani doktor stomatolog przyjmuje również dzieci. Przyjmuje również w ramach kontraktu z NFZ.

Pasją Pani doktor są estetyczne odbudowy zębów w odcinku przednim w  tym również licówki kompozytowe.

rejestratorka medyczna/ asystentka Milena Zaciek
specjalista do spraw marketingu Wioleta Raciborska
asystentka stomatologiczna Magdalena Zaczek-Sęk
asystentka stomatologiczna Marzena Lipińska
asystentka stomatologiczna Anna Wajs

Rejestracja

Łomża

implanty, ortodoncja
tel. 668 000 896

stomatologia, protetyka, NFZ
tel. 86 211 10 80

tel. 728 339 615

email:lomza@centrumdemed.pl

Pozostałe miasta:

Strona główna – Demed

Płock

Radom

Warszawa – Ursynów

Warszawa – Wola

Wołomin

Demed Łomża