Rosnąca świadomość pacjentów oraz stawiane przez nich wymogi estetyczne wymuszają stały rozwój technologiczny w dziedzinie stomatologii odtwórczej.

Protetyka stomatologiczna jest specjalizacją, w której najbardziej zauważalny jest postęp, jaki nastąpił na przestrzeni ostatnich lat.

pacjent na fotelu dentystycznym

Czym jest system E-MAX ?

E-MAX to całkowicie ceramiczny system oparty na szkle z dikrzemianu litu. Jeśli Twoje zęby wymagają uzupełnienia ubytków, to materiały pełnoceramiczne także świetnie się sprawdzą w takiej sytuacji, podobnie jak w przypadku pełnej odbudowy przy pomocy koron i mostów. Protezy pełnoceramiczne na bazie systemu E-MAX szybko zyskują popularność w stomatologii estetycznej ze względu na ich doskonałą estetykę, trwałość i wytrzymałość.

system E-MAX

Zalety systemu Emax

Najlepsze dopasowanie do naturalnych zębów – korony w systemie E-MAX posiadają połaczenie półprzeroczystości z realistycznym wyglądem. 

Gwarantowana trwałość – korony wykonywane są z dikrzemianu litu, który składa się z kwarcu, ditlenku litu, tlenku fosfotlenku, tlenku glinu, tlenku potasu i pierwiastków śladowych. 

Protezy całoceramiczne – nie posiadają stopu metalu pod porcelaną. Powoduję to, że przy linii dziąseł nie będzie widoczne mniej estetyczne szare przyciemnienie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Zadzwoń Demed Łomża